prawo_wlasnosci

Prawo własności intelektualnej i przemysłowej

Prawo własności intelektualnej i przemysłowej to coraz bardziej popularne zagadnienie wśród naszych klientów. Regulacje prawa autorskiego, patentów, czy znaków towarowych to istotne zagadnienie w prawie każdej działalności gospodarczej. Brak dostatecznej ochrony w tym zakresie, może spowodować nieodwracalne szkody. Dbamy o to, by dostosowywać odpowiednie instrumenty ochrony, a także prowadzimy często trudne, wielowątkowe spory.

Prawa własności intelektualnej i przemysłowej są obecne w działalności każdego przedsiębiorstwa. Już przy rozpoczęciu działalności warto zwrócić uwagę na dobór nazwy dla naszej firmy, czy oznaczenia przedsiębiorstwa, tak aby nie naruszyć czyjejś własności intelektualnej. W przypadku niewłaściwego doboru ww. elementów identyfikujących przedsiębiorstwo, może być nam nakazana ich zmiana. Jest to wysoce kłopotliwe, czasochłonne i kosztowne. Może narazić nas na utratę klientów i renomy.

Pomożemy dobrać Ci właściwą identyfikację przedsiębiorstwa. Dostosujemy Twoje umowy z pracownikami i współpracownikami, tak aby chronić Twoje interesy. Pomożemy sporządzić niezbędną dokumentację.

Zapewniamy także:

Siedziba

ul. Dubois 114/116  
93-465 Łódź               

Oddział

ul. Kilińskiego 2
98-100 Łask                 

Kontakt