windykacja_naleznosci

Windykacja należności

Przedsiębiorcy, na rzecz których świadczymy stałą obsługę, zostali przez nas wyposażeni w szereg rozwiązań prawnych, pomagających całkowicie lub częściowo wyeliminować problem braku zapłaty przez kontrahentów. Zdarza się jednak, że do naszej kancelarii trafiają sprawy w których klienci zmuszeni są dochodzić należności od nieuczciwych partnerów biznesowych. Częstokroć sytuacja wydaje się trudna, wręcz beznadziejna, a kwoty które pozostają niezapłacone mogą warunkować byt całego przedsiębiorstwa. Niejednokrotnie odzyskiwaliśmy należności, które wydawałyby się nie do odzyskania.

Wiemy, że w procesie windykacji liczy się dialog, ale również szybkość działania, wielowątkowość, a przede wszystkim skuteczność. Starannie analizujemy sprawy, wybieramy komorników, a także dobieramy środki.

Reprezentujemy przedsiębiorców na etapie przedsądowym, sądowym jak i w windykacji końcowej:

Wspólnie z klientem wybieramy rozwiązania, które pomagają zabezpieczyć go przed nieuczciwym kontrahentem.

Wspieramy naszych klientów także w przypadku, kiedy windykacja jest prowadzona przeciwko nim, zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym:

Częstokroć udzielone przez nas wsparcie, pomaga wyjść z opresji, a nawet uratować biznes przed zakończeniem działalności z powodu na zadłużenia.

Siedziba

ul. Dubois 114/116  
93-465 Łódź               

Oddział

ul. Kilińskiego 2
98-100 Łask                 

Kontakt